e-posta ile Paylaş

GÖNDER

Ana Sayfa Kabala Nedir? Kabala Nedir?

Kabala Nedir?

Kabala Nedir?

Kabala Nedir?

Kabala Bilgeliğine göre realite iki güç veya nitelikten oluşur: Alma arzusu ve ihsan etme arzusu - vermek. İhsan etme arzusu vermek istediği için bir alma arzusu yaratır, bu nedenle daha yaygın biçimde kullanılan adı ‘Yaradan’dır. Bu yüzden tüm yaratılış, biz dâhil, bu alma arzusunun tezahürleridir.

Kim Kabala Çalışabilir?

Kim Kabala Çalışabilir?

Bütün Kabalistlere göre, Kabala’nın gizli günleri sona erdi. Kabala Bilgeliği geçmişte gizliydi çünkü Kabalistler onun yanlış kullanılacağından ve yanlış anlaşılacağından korkuyorlardı. Ve doğrusu, dışarı sızan az bir miktar bile, onun hakkında yanlış kanılar uyandırdı. Kabalistler, neslimizin Kabala’nın gerçek anlamını anlamaya ve geçmişteki yanlış anlamaların temizlenmesine hazır olduğunu belirttikleri için, şimdi bu bilim öğrenmek isteyen herkese açılıyor.

Kabala Hakkındaki 10 Batıl İnanç

Kabala Hakkındaki 10 Batıl İnanç

2. Kabala kırmızı iplikler ve kutsal su ile bağlantılıdır. Gerçek Durum: Bağlantı yoktur. Kırmızı iplikler, kutsal su ve diğer ürünler geçmiş iki yüzyılda yaratılmış kâr amacı güden ticari icatlardır.

Telif Hakkı © 1996 - 2014 Bnei Baruh. Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede sunulan tüm materyal, Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü tarafından dünyanın ıslahı ve hayatın iyileştirilmesi amacı ile sunulmaktadır.
Bu nedenle, içeriği değiştirilmediği ve kaynağına gönderme yapıldığı takdirde, tüm materyalin kullanımına ve dağıtımına izin verilmiştir.
21 - 0,089