e-posta ile Paylaş

GÖNDER

Kabala İlmi, dünyadaki tüm ilimleri kapsar.
Baal HaSulam “Özgürlük”
“Bu ilim, gizliliğin sonunda çocuklara bile ifşa olacaktır.”
Baal HaSulam “Kabala Öğretisi ve Özü”
Son neslin günleri yaklaştığında, çocuklar bile, kurtuluşu ve sonu bilip, bu ilmin sırlarını bulacaklardır.
Sulam’ın Önsözü ile Zohar Kitabı
“Ben’i arayanlar, Ben’i bulacaklar” ve yazdığı gibi , “Aradım ve bulamadım, buna inanmayın.”
Baal HaSulam “On Sefirot Çalışmasına Giriş”
MENÜ
Ana Sayfa > Eğitim Merkezi

Eğitim Merkezi

Kütüphane

Kütüphane

Gerçek Otantik Kabalist yazılara Türkçe ulaşabileceğiniz tek arşiv. Tıklayınız.

Kurslar Hakkında Genel Bilgi

Kurslar Hakkında Genel Bilgi

Uluslararası Eğitim Merkezimizin programı ise aşağıda sunulmuştur: Canlı Katılımlı Kurslar Kabala’nın Temelleri kursu haftada 2 kere olmak üzere 10 haftalık bir kurstur. Bu kurs otantik Kabala’nın tüm temellerini ve metodolojisini ve bu ilmi nasıl kullanabileceğinizi ve amacını aktarmaktadır. Katılım ücretsizdir ve: Canlı katılımlı dersler ve geçmiş derslerin video kayıtlarına giriş Canlı derslerde ve canlı ortamda öğretmenlere soru sorma fırsatı Kurslar ve forumlara katılmak ve diğer öğrencilerle tanışmak için araçlar Kurs programı ve ders materyalleriyle canlı yayın program bilgileri

Canlı İnteraktif Kurslar

Çok yakın bir zamanda Canlı İnteraktif Kurslarımız başlayacaktır. Lütfen bildirim listesine üye olmak için konu ile ilgili turkish@kabbalah.info adresine mail atınız. İlgili gelişmeler bu sayfadan duyurulacaktır.

Kabala – Temel Bir Gözden Geçirme

Kabala – Temel Bir Gözden Geçirme

Kabala’nın 11 tane en popüler yanlış yorumlamaları ve Kabala niçin bunlardan herhangi biri değildir? Musevi Mistisizmi Din Mistisizm Sihir Kabala çalışmak için Musevi olma zorunluluğu Kabala çalışmadan önce öncül bilgeliklerde ustalaşmış olmak Kutsal su Muskalar Kırmızı sicimler Bir korunma yolu Doğu öğretileriyle aynı olması Kabala çalışmak için tek gereklilik hayatın anlamını keşfetmek için samimi bir arzunun olmasıdır.

Telif Hakkı © 1996 - 2015 Bnei Baruh. Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede sunulan tüm materyal, Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü tarafından dünyanın ıslahı ve hayatın iyileştirilmesi amacı ile sunulmaktadır.
Bu nedenle, içeriği değiştirilmediği ve kaynağına gönderme yapıldığı takdirde, tüm materyalin kullanımına ve dağıtımına izin verilmiştir.
30 - 0,106