e-posta ile Paylaş

GÖNDER

Kabala İlmi, dünyadaki tüm ilimleri kapsar.
Baal HaSulam “Özgürlük”
“Bu ilim, gizliliğin sonunda çocuklara bile ifşa olacaktır.”
Baal HaSulam “Kabala Öğretisi ve Özü”
Son neslin günleri yaklaştığında, çocuklar bile, kurtuluşu ve sonu bilip, bu ilmin sırlarını bulacaklardır.
Sulam’ın Önsözü ile Zohar Kitabı
“Ben’i arayanlar, Ben’i bulacaklar” ve yazdığı gibi , “Aradım ve bulamadım, buna inanmayın.”
Baal HaSulam “On Sefirot Çalışmasına Giriş”
MENÜ
Ana Sayfa > Genel > Bnei Baruh Kimdir?

Bnei Baruh Kimdir?

Bnei Baruh Kimdir?Bnei Baruh – Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü, otantik Kabala çalışması, öğretimi ve dağıtımı yapan bir kuruluştur. Dr. Michael Laitman, bu tanımlanan amaçlarla Bnei Baruh’u kurdu. Kendisinin akıl hocası olan, Zohar’ın Sulam (merdiven) tefsirinin yazarı Kabalist Rabbi Yehuda Aşlag’ın ilk doğan oğlu ve takipçisi, büyük Kabalist Rabbi Baruh Aşlag’ın anısına bu kuruluşa Bnei Baruh (Baruh oğulları) adını verdi.

Onun mesajını yaymak için, Bnei Baruh bu siteyi işletir, kitaplar, gazeteler yayınlar ve radyo ve televizyon programları hazırlar. Web sitesini her ay yaklaşık bir milyon kişi ziyaret eder ve bunların, insanlık yararına bu amacı destekleyen ve yayılmasına yardım eden on binlercesi aktif üyedir.

Bnei Baruh Öğrenim Merkezi’ndeki ücretsiz bir Kabala kursuna kayıt olarak, bu harikulade bilgeliği açığa çıkarmak için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Bnei Baruh hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

Telif Hakkı © 1996 - 2015 Bnei Baruh. Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede sunulan tüm materyal, Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü tarafından dünyanın ıslahı ve hayatın iyileştirilmesi amacı ile sunulmaktadır.
Bu nedenle, içeriği değiştirilmediği ve kaynağına gönderme yapıldığı takdirde, tüm materyalin kullanımına ve dağıtımına izin verilmiştir.
18 - 0,093