e-posta ile Paylaş

GÖNDER

Kabala İlmi, dünyadaki tüm ilimleri kapsar.
Baal HaSulam “Özgürlük”
“Bu ilim, gizliliğin sonunda çocuklara bile ifşa olacaktır.”
Baal HaSulam “Kabala Öğretisi ve Özü”
Son neslin günleri yaklaştığında, çocuklar bile, kurtuluşu ve sonu bilip, bu ilmin sırlarını bulacaklardır.
Sulam’ın Önsözü ile Zohar Kitabı
“Ben’i arayanlar, Ben’i bulacaklar” ve yazdığı gibi , “Aradım ve bulamadım, buna inanmayın.”
Baal HaSulam “On Sefirot Çalışmasına Giriş”
MENÜ

KABALA KÜTÜPHANESİ

Ana Sayfa > Michael Laitman > Kabala Kütüphanesi > Korona Virüsü > Uzaktaki Başka Yerlere Seyahat

Uzaktaki Başka Yerlere Seyahat

Soru: Artık seyahat, moda ve güncel zevklere ihtiyaç olmadığını söylüyoruz. Bunun yerine insanlara ne vereceğiz? Onlara ne söyleyeceğiz? Nelerden zevk alacaklar?

Cevap: Sizlere tamamen farklı bir düzeyde – manevi düzeyde – seyahat etmeyi öneriyorum. Bu küçük, karmaşık, dumanlı gezegeni görmek yerine, kendiniz seyahat edebilecek, her yere uçabileceksiniz ve her seviyede dilediğiniz gibi dünyadan dünyaya geçebileceksiniz. Bedenin dışındaki yaşamın ne anlama geldiğini hissedebilirsiniz. Hepsi size bağlıdır.

Koronavirüs, doğayı hissetmek için bir sonraki varoluş seviyesine yükselmemize yardımcı olan bir ilaçtır. Bu yüzden korkmayın, sözde kaybınızı telafi edecek bir şey var.

Tüm kıtaları ve onlarca ülkeyi kendim ziyaret ettim ve sonunda hiçbir şeyin kalmadığını söyleyebilirim. Bütün bunlar sadece kendinizi doldurmanız ve unutmanız için gereklidir. Göreceksin, birkaç ay içinde hatırlamayacaksınız bile. Uzaktaki başka bilinmeyen yerler tarafından cezp edileceksiniz.

Soru: Peki dışarıdan insanlar bunu duyacaklar mı?

Cevap: Duyacaklar! Virüs bunu yapacak, biz değil. Bu, size ne söylediğime bağlı değil. Sadece sizi önceden bilgilendiriyorum. İnsanlarda, onların tamamen farklı uzak yerlere doğru nasıl çekildiklerini göreceksiniz.

Telif Hakkı © 1996 - 2015 Bnei Baruh. Tüm hakları saklıdır.
Bu sitede sunulan tüm materyal, Bnei Baruh Kabala Eğitim ve Araştırma Enstitüsü tarafından dünyanın ıslahı ve hayatın iyileştirilmesi amacı ile sunulmaktadır.
Bu nedenle, içeriği değiştirilmediği ve kaynağına gönderme yapıldığı takdirde, tüm materyalin kullanımına ve dağıtımına izin verilmiştir.
19 - 0,090